Lovy 2022

 
 

hon Zálezlice 31.12.2022

Poslední hon tohoto roku, opět s Amy a Arnym. Jako pokaždé skvělé jídlo, fajn lidičky! Tentokráte trochu kratší pohodová "procházka", opět super práce hafanů 😍 17 bažantíků, 2 zajíci

 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 

naháňka Starý Týn 27.12.2022

Další naháňka se slídily 😊 ve skvělé společnosti přátel. Počasí nám vyšlo ukázkové, fajn den s přáteli. Výřad 1 prasátko, 2 lišky a kus dančího.

 
 
 
 
 

hon Zálezlice 26.12.2022

  Opět hon s ohaři. Tentokráte jsem vzala matku spolu se synem a opět totální nadšení 🥰 Naprosto dokonalá spolupráce, vystavování a přiznávání, nádhera! Počasí vyšlo, i když nám chvilku i sprchlo. Oba si zanosili jak bažantíky, tak zajíčky...Arny zajíce poprvé a opět žádný problém 👍 krásná práce obou! Nevím tedy, kdo byl více "zmordovaný", ale bylo to fajn...17 bažantíků, 9 zajíčků.

 
 
 
 
  
 
 

naháňka Duchcov 11.12.2022

Pomoc kamarádům se neodmítá 😊 Vyrazili jsme na naháňku pro cizince. Celkem pohodové leče, dobrá společnost přátel. Výřad 9 prasátek a 3 lišky.

 
 
 

naháňka Růžák 3.12.2022

Byli jsme dlouholetým kamarádem pozváni na naháňku na Děčínsko-Růžák. Naložili jsme smečku slídilů a vyrazili. Cestou byla velká mlha, zde bylo jak v pohádce. Výřad 4 prasátka a kolouch. Hafíci řádně vyběhaní, spokojení 😊

 
 
 
 

naháňka Starý Týn 26.11.2022

Naháňka s našimi dobrými kamarády 😍 Přidal se k nám opět Honza s NK Grifem BJ. Počasí vyšlo, Diana nám přála a na výřad nám dopřála 5 prasátek a kus dančího.

 
 
 
 
 
 

hon Zálezlice 12.11.2022

Poprvé jsem na hon vyrazila s Arnym BJ a musím říct, že naprosté nadšení 🥰 Skvělý komorní hon, byla sice mlha, ale jinak celkem počasí vyšlo. Arny krásně pracoval, vystavení jak zajíců, tak bažantů, perfektní postupování, klidíky tedy ne vždy 100%, občas trošičku zahaprovaly 🤣, ale budiž mu odpuštěno vším ostatním. Bažanty nosil naprosto s přehledem. Vystavil lišku, která se střelila a dokonce bez zaváhání aportoval 😍 a že to tedy byl kus lišáka! Ke konci se začal dobře sehrávat s Iris, krásná práce 👍

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

naháňka Polepy 5.11.2022

Tentokráte naháňka u nás ve spolku s celou smečkou slídilů (W-éčka měli premiéru). Přidal se k nám Honza s NK Grifem BJ. Počasí nám vyšlo, bylo nádherně, i když den předtím celý propršelo a bylo dost mokro-bláto. Diana nám přála a na výřad nám dopřála 4 prasátka. Hafíci se řádně proběhali, byli spokojeně unavení 😊

 
 
 
 
 
 
 

hon na kachny Holany 26.10.2022

Další hon v Holanech, tentokráte jsem kvůli vyhánění z hustého širokého rákosu vzala větší část smečky😊 černoši Timy, Tessy, Gira, křepelky Diana a Beryl + na zaučenou Wesley. Praxi si přijela vyzkoušet se svou paničkou Elita V.B. "Iris",která u mě byla na výcviku a myslím, že se předvedla více než úžasně! Vyhánění z rákosí všechny hoodně bavilo. Výřad 28 ks.

 
 
 
 
 
 
 
 

hon na kachny Holany 12.10.2022

Další hon v Holanech s Timem a křepelkami Beryl a Dianou. Udělala jsem holkám velkou radost, z rákosí téměř nevylezly a vyháněly a vyháněly...tudíž vynášení "zbylo" na Timyho 😊 Téměř ke konci se dámy konečně ukázaly! Výřad 64 ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hon na kachny Sirákovice 28.9.2022

Do třetice hon Sirákovice 😊 stejné složení, výřad 318 ks a 3 husy.

 

 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hon na kachny Sirákovice 28.9.2022

Opět jsme přijali pozvání a vydali se do Sirákovic ☺️ ve stejném složení, výřad téměř stejný 251 ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hon na kachny Sirákovice 22.9.2022

Krásný hon na kačenky s Olčou a holkama 🙂 Já vzala Tima a Amy. Úžasné prostředí, dva rybníky, skvělá kuchyň, hooodně kačenek a tudíž i super práce pro hafany. K tomu všemu úžasné počasí! Za pozvání děkujeme Honzovi ☺️ Výřad 250 ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hon na kachny Holany 7.9.2022

Oblíbená sezona kačenek nám začala Poprvé jeli černoši - Timy, Tessy, Gira. Babička Gira v jejích 12,5letech byla hooodně nadšená ❤ těžké husté rákosí místy s vodou druhý den chuděra pocítila, ale užila si 🙂 Letos pouze jeden malý rybníček, výřad tentokráte 30ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

naháňka Dubí 15.1.2022

Úspěšná naháňka u kamarádů...