BZH - Dubí 6.11.2016

V neděli 6.11. jsme se vydali na poslední zkoušky tohoto roku v sestavě ASS Essey BJ a NK Beryl BJ a to na barvářské zkoušky honičů do Dubí, okr. Teplice. Spolu s námi startovali Jaruška s Orou BJ J Počasí nám celkem vyšlo. Začínali jsme stopami. Poté následovalo vodění a odložení. Přesunuli jsme se na občerstvení a čekali na vyhlášení J Všech 6 psíků došlo v I.cenách. Essey se stala Vítězkou zkoušek J

 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

 

 

BZ - Dubí 23.10.2016

V neděli 23.10. jsme se vydali v sestavě ASS Nero BJ a RWS Biara Breeze Artegerd na barvářské zkoušky do Dubí, okr. Teplice. Spolu s námi startovali naše odchovy Jaruška s Orou BJ a Molly BJ a Honza s Princem BJ a další naši kamarádi Losovi s Terou Hadí vrch a Míla s Cedrikem Azzym Cizera J Sešlo se nás "dlouhosrstých" více než dostatek! Počasí celkem vyšlo. Začínali jsme pracemi před barvou a barvami. Poté jsme se přesunuli na druhé stanoviště, kde následovalo, odložení a vodění. Pak už jsme jen čekali na vyhlášení J Moji svěřenci Nero s Biarou "Ori" došli v I.cenách. Princ BJ, Molly BJ, Ora BJ a Cedrik taktéž J Tera sice měla známky dobré, ale koeficienty jí nepřinesli dostatek bodů a došla ve II.ceně.

 
 
 
  
 
  
 
 
 
 

 

 

VZ - Štěpánov 21.10.2016

V pátek 21.10. jsme se vydali s ASS Molly BJ a Nerem BJ na všestranné zkoušky do Štěpánova, okr. Teplice. Spolu s námi startovali naše odchovy Jaruška s Orou BJ a Honza s Princem BJ a naši kamarádi J Počasí nám tentokráte moc nepřálo, od rána pršelo a my byli promočení a byla nám pak i zima. Začínali jsme lesními disciplínami prácemi před barvou a barvami, následovalo nahánění, odložení. Přejeli jsme na pole a pokračovali jsme slíděním a s ním spojenými disciplínami, aporty-pohozenými a vlečkami. Následovalo vodění a odjeli jsme na další stanoviště k rákosu a vodě. Zde jsme na kraji lesa nad rybníkem provedli klidy na stanovišti. Poté jsme šli na slídění v rákose a kachnu z rákosu. Závěrem byla kachna z hl.vody. Zkoušky se opět, i přes ne moc příznivé počasí, vydařili. Molly BJ v I.ceně zkoušky vyhrála, Princ BJ byl druhý, s Nerem jsme došli v II.ceně s vysokým počtem bodů avšak limitní známkou z kachny z hl.vody 2.  Ora bohužel dnes měla smůlu, pracovala moc pěkně, ale nepovedla se vlečka, kdy se na konci čehosi lekla, přilítla zpět a už jí Jaruška nedokázala dostat dopředu...holt příští rok nám to holky natřou J

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
 
  
 
    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

PZ - Štěpánov 28.9.2016

Ve středu o svátek 28.9.16 jsme se vydali s ASS Molly BJ a Princem BJ na podzimní zkoušky do Štěpánova, okr. Teplice. Spolu s námi startovali naše odchovy Jaruška s Orou BJ, Zdeněk s Peny BJ a Roman s Minnie BJ J Bylo krásné počasí. Začínali jsme slíděním a s tím spojené disciplíny hlasitost, klid po ráně ad. Pak jsme šli na aporty - pohozenou, vlečku. Následovalo vodění a závěrem jsme odjeli na kachnu z hl.vody. Zkoušky se vydařili, moji svěřenci Molly s Princem došli oba v I.cenách, odchovy Peny s Orou taktéž v I.cenách. Romanovi se bohužel nezadařilo, tak snad příště.

 
  
 
 
  
 
  
 
   
 
  
 
  
 
  
 
 
 
 
 

 

 

LZ - Dubí 28.8.2016

V neděli 28.8.16 jsme se vydali s ASS Molly BJ a Princem BJ na lesní zkoušky do Dubí, okr. Teplice. Spolu s námi startovali Jaruška s Orou BJ a naši kamarádi J Bylo dost velké teplo. Naše skupina se po losování začala disciplínami - nahánění, slídění a s tím spojené disciplíny, odložení, vodění. Pak jsme se prostřídali s druhou skupinou na barvách a zakončili jsme aporty. Vzhledem k šílenému horku a že jsme ráno bohužel nenarazili na zvěř, nechali jsme disciplínu hlasitost za 0. I tak moji svěřenci došli oba v I.cenách a Jaruška s Orou ve III.ceně s vysokým počtem bodů, jen s limitní známkou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
 
  
 
 
   
 
 

 

ZVP - Štěpánov 14.8.2016

V neděli po výstavě jsme se vydali na zkoušky z vodní práce do Štěpánova. Cvičně si je šli odejít NK Alf a Beryl BJ. Jaruška běžela s ASS Gitou od Škrabalky. Byl to moc fajn den, super rybník a rákosí. Dobrá parta lidiček. Beryl mile překvapila, Alfík měl ten den svou "hravou" J kdo ho zná, ví. Rákosí bylo super u všech. Oba křepouši došli v I.cenách, Gita bodově vysoko, avšak limitová známka z ochoty jí přesunula do ceny II.